R, 8.12.2023

Pikk salatsemine saab läbi: uus dokumentaalfilm avab fännidele Michael Schumacheri tervislikku seisundit (2)

Christopher Krutto
Copy
Michael Schumacheri tervislik seisund saab peagi selgemaks.
Michael Schumacheri tervislik seisund saab peagi selgemaks. Foto: John Marsh/Action Images

2013. aasta detsembris tegi seitsmekordne vormel 1 sarja maailmameister Michael Schumacher Prantsusmaal Alpides suusatades karmi õnnetuse, pärast mida on tema tervislik seisund olnud suureks saladuseks. Nüüd heidab uus dokumentaalfilm sellele valgust.

Karmi peavigastuse saanud Schumacher pole pärast õnnetust kordagi avalikkuse ette ilmunud ja tema pere otsustas vormelitähe tervislikku seisundit hoida privaatsena. 

Kuigi mõned perega heades suhetes inimesed on Schumacheri tervisest kohati informatsiooni avalikustanud, siis üldiselt pole temast väga midagi teada, kuid saksa filmitegijad Michael Wech ja Hanns-Bruno Kammertons on temast hetkel tegemas dokumentaalfilmi nimega «Schumacher».

Seal saavad miljonid fännid näha salvestusi, mis on sakslasest tehtud pärast tema õnnetusi. Lisaks astuvad selles üles tema naine Corinna, isa Rolf, tütar Gina-Maria ja poeg Mick, kes tänavu sõidab Haasi vormelitiimiga F1-s.

«Film näitab Michaeli hämmastavat karjääri, aga näitab ka tema kui keerulise mehe mitmeid tahke: armutu ja julge vormelisõitja, ambitsioonikas sportlane, meisterlik mehhaanik, tiimimängija ja armastav pereisa,» rääkis dokumentaalist Schumacheri mänedžer Sabine Kehm.

Kuigi algselt pidi film linastuma juba 2019. aasta lõpus, siis hetkel on see koroonaviiruse pandeemia tõttu edasi lükatud ja pole selge, millal avalikkus teost näeb.

Kommentaarid (2)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles