Eesti alistas Kanada koondise jääl

Oliver Lomp
Jääpall. Pilt on illustratiivne.
Jääpall. Pilt on illustratiivne. Foto: Internet
Eesti jääpallikoondis alustas Rootsis toimuvaid maailmameistrivõistlusi B-tugevusgrupis 4:3 võiduga Kanada üle.

Eesti jäi mängus esmalt 0:1 kaotusseisu, ent Simon Lilla värav viigistas poolajaks seisu, vahendab ERR Sport.

Teisel poolajal viis Vassili Titarenko Eesti meeskonna juhtima, teise värava visanud Simon Lilla tegi seisuks juba 3:1 ning Aleksandr Kuznetsov viis 40. minutiks Eesti 4:1 ette.

Kanada koondis viskas küll mängu viimase kolme minutiga kaks väravat, ent Eesti võitu see enam ei vääranud.

B-tugevusgrupis sai avapäeval võidupunkti kirja veel Läti, kes alistas 3:1 Hollandi ning Norra, kes oli 6:5 üle Valgevenest. Ungari ja Mongoolia tegid 1:1 viigi.