Hamilton meenutas oma esimest Soome sauna: järsku oli ta meie ees paljas. Mõtlesime, et mis just juhtus

Lewis Hamilton. FOTO: ANDREJ ISAKOVIC/AFP/Scanpix

Vormel 1 seitsmekordne meister Lewis Hamilton meenutas oma esimest tõelist saunakogemust. Loos mängib tähtsat rolli soomlasest arst Aki Hintsa, kes töötas inglasega koos McLareni F1-tiimis.

Hamilton ja Hintsa said sõpradeks ning soomlane otsustas vormelitšempioni endale Soome külla kutsuda. Praegu Mercedest rooliv võidusõitja võttis kaasa oma toonase füüsilise ettevalmistuse treeneri Adam Costanzo.

Mõistagi kutsus Hintsa mehed ka sauna. Hamilton rääkis Mercedese YouTube'i kanalile postitatud videos, et ta teadis, mis asi saun on ning oli seal ka varem käinud, kuid ta kandis alati ujumisriideid.

Hamilton jätkas: «Järsku oli Aki meie ees porgandpaljas. See oli kummaline, sest isegi koolis ei riietanud keegi end teiste ees. Hintsa läks sauna ning me Adamiga mõtlesime, mis kurat just juhtus. Kas peaksime ka paljalt minema?»

Inglane ja Austraaliast pärit Costanzo järgisid võõrustaja eeskuju ning läksid sauna paljalt. Pärast saunamõnude nautimist hüppas Hintsa lumme ning külalised järgisid teda. «Paljude jaoks tunduks see täiesti hullumeelsena, kuid pärast [lumes olemist] oli tunne suurepärane,» meenutas Hamilton.

Tagasi üles
Back