Kalju jätkas KTM-reegli lollitamist, kuid sai Transilt karistada (1)

Kristjan Rattasepp vahetati teist mängu järjest esimesel minutil pingile.
Kristjan Rattasepp vahetati teist mängu järjest esimesel minutil pingile. Foto: Nõmme Kalju FC/Facebook

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tänases ainsas mängus alistas Narva Trans võõral väljakul 1:0 Nõmme Kalju.

Lillekülas Sportland Arenal peetud matšis toimus esimene vahetus juba esimesel minutil, kui Kalju tõi Kristjan Rattasepa asemel platsile ukrainlase Vladislav Veremejevi. Säärane trikitamine tuleneb Premium liiga klubis treenitud mängija (KTM) reeglist, mille kohaselt peab mängu alustama kaks ja kogu aeg väljakul olema üks KTM.

Nõnda lõppeski 18-aastase Rattasepa mäng enne, kui õieti alatagi jõudis. Sarnaselt on käitunud Kalju varemgi, mullu püüti «ajaloo kiireima vahetusega» kuulsust üle maailma. Tänavu talitati identselt ka kahes eelnevas lahingus - JOKK!

Vaatamata kavaldamisele ei teeninud kodumeeskond soovitud tulemust. Kohtumise ainus tabamus sündis 39. minutil, mil Eduard Golovljov suunas karistusalast veidi väljast palli Kalju väravasse. Tasuks Transile hooaja esimene võit.