Selver oli raskustes, kuid sai numbrimaagiat täis mängus TalTechist jagu

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas veerandfinaalseeria avamängus alistas Tallinna Selver 3:2 (25:21, 21:25, 21:25, 25:21, 15:10)  TalTechi.

Põhihooaja teisena lõpetanud Selver läks mängule vastu soosikuna, kuid seitsmenda asetuse teeninud TalTech näitas pealinnaklubide heitluses korralikult hambaid, minnes kohtumist geimidega 2:1 juhtima.

Selver suutis mängu siiski otsustavasse geimi viia ning näitas seal juba favoriidile omast enesekindlust. Märkimisväärne on, et mängu neli esimest geimi lõppesid emmale-kummale seisuga 25:21.

Selveri resultatiivseim oli 17 (+8) punktiga Kristo Kollo, Andrus Raadiku arvele kogunes 13 (+2) punkti. TalTechi parim oli üleplatsimees Valentin Kordas 27 (+13) silmaga.

Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria teine kohtumine peetakse 10. aprilli Audentese spordihoones.

Põhihooaega vaadates on selge, et soosikukoorem lasub Selveri õlul. Neid suutis edestada vaid Saaremaa VK, tehnikatudengid olid kümne võistkonna konkurentsis seitsmendad.