VIDEO ⟩ Lakersi kohtumises välkusid rusikad, Curry aitas Warriorsi napi võiduni

Dennis Schröder (vasakul) ja Toronto Raptorsi mängija Gary Trent Jr tõuklemas.
Dennis Schröder (vasakul) ja Toronto Raptorsi mängija Gary Trent Jr tõuklemas. Foto: Kim Klement/USA TODAY Sports/Scanpix

Läinud ööl toimunud Los Angeles Lakersi ja Toronto Raptorsi vahelisest kohtumisest ei oodatud erilist põnevust, sest vigastuste tõttu olid mängust väljas viis staarmängijat. Ometi tõusid kired lõkkele juba avaveerandil.

Kui kohtumine oli kestnud kümmekond minutit pääses Raptorsi mängija OG Anunoby kiirrünnakule, kuid Lakersi tagamängija Dennis Schröder tegi talle viskel karmi vea. See ei meeldinud Anunoby tiimikaaslasele Gary Trentile, kes tahtis sakslasele koha kätte näidata, kuid omakorda trügis kähmlusesse Lakersi tsenter Montrezl Harrell.

Pool minutit kestnud rüseluses keegi vigastada ei saanud, kuid rusikad välkusid ning lõpuks otsustasid kohtunikud mängust eemaldada Anunoby ja Harrelli. Trent pääses karistusest ilmselt seeläbi, et polnud kakluse algatanud osapool.

Vahejuhtum toimus ajal, mis esimest veerandit jäi mängida 2.24 ning Lakers juhtis kohtumist 14 punktiga. Pikema pingiga Los Angelese klubi jätkas juhtohjade hoidmist ning lõpuks võeti 110:101 võit.

Tasavägine lahing Milwaukee Bucksi ja Golden State Warriorsi vahel lõppes Warriorsi napi 122:121 võiduga. Steph Curry viskas San Francisco klubi kasuks 41 punkti, võitjate poolel sai 19 silma pähe Kelly Oubre Jr. Bucksi vedasid 29 punkti visanud Jrue Holiday ja 28 punkti kogunud Khris Middleton.