Arsenal piirdus Tšehhi meistri vastu viigiga, Manchester haaras oma paaris kindla edu

Christopher Krutto
Praha Slavia mängijad päästsid viimasel minutil Londonist viigi.
Praha Slavia mängijad päästsid viimasel minutil Londonist viigi. Foto: NEIL HALL/EPA/Scanpix

Jalgpalli Euroopa liigas peeti eile õhtul veerandfinaalid, kus Londoni Arsenal pidi koduväljakul piirduma Tšehhi meistri Praha Slavia vastu viigiga.

Võrdses mängus pidid fännid väravaid ootama kaua. Alles 86. minutil lõi Nicolas Pepe esimese värava, millega viis Arsenali ette. Kuigi vaimusilmas olid kõik Londoni klubi fännid õnnelikud tuleva võidu suunas, siis Praha meestel oli teine arvamus.

Mängu kolmandal üleminutil tegi skoori Slavia keskkaitsja Tomaš Holeš. See tähendab, et kordusmängule lähevad tiimid viigilisest seisut, kuid Slaviale annab eelise võõrsilvärav.

Manchester United suutis võõrsil alistada 2:0 hispaanlaste Granada ja astus sellega suure sammu järgmise ringi suunas. Kohtumise avavärava lõi Marcus Rashford 31. minutil. Lõppseisu vormistas 90. minutil penaltist Bruno Fernandes.