Eesti jalgpalli meistriliigas peeti laupäeval üks kohtumine. Paide Linnameeskond võõrustas külla sõitnud Kuressaaret kohalikul kunstmuruväljakul ning noppis 1:0 võidu.

Liigatabeli teiselt kohalt tänasele kohtumisele vastu läinud Paidel oli positiivse tulemuse korral võimalik vähemalt tänase päeva lõpuni esikohale tõusta. Sellega saadi küll eeskujulikult hakkama, kuid sellel oli ka oma hind.

Veidi pärast esimest pooltundi sai Paide esimese tagasilöögi, sest Siim Luts oli vigastada saanud. Pärast mõneminutilist tohterdamist vajas Luts ikkagi vahetust ning tema asemel sekkus mängu Sekou Amadou Camara.

Paide toibus kiiresti, sest juba 39. minutil mindi kohtumist juhtima. Väravaautoriks taaskord Henri Anier, kellele see oli hooaja neljandaks tabamuseks.

Teisel poolajal jätkas Paide domineerimist, kuid enam sihile ei jõutud. Kokkuvõttes neile 1:0 võit, mis tõstabki nad vähemalt täna tabeliliidriteks.