Itaalia meedia: Ibrahimovic vilistab normidele ja käitub lindpriina

Postimees Sport
Copy
Zlatan Ibrahimovic.
Zlatan Ibrahimovic. Foto: LiveMedia/F Carabelli/IPA/SIPA/LiveMedia/F Carabelli/IPA/SIPA/Scanpix

Itaalia jalgpalliklubi AC Milani ründetäht Zlatan Ibrahimovic vilistas punaseks tsooniks kuulutatud Milanos reeglitele ning osales restoranis keelatud õhtusöögil. Rootslase käitumine on vihaseks ajanud ka jalgpalliklubi fännid.

Koroonaviirus on Itaalias Lombardias taas tõusuteel ning Milano on kuulutatud punaseks tsooniks, mis tähendab, et inimeste kokkusaamine on väga piiratud. Näiteks on söögikohad avatud vaid toidu kaasa müümiseks. Ibrahimovic einestes aga kohalikus restoranis ning pälvis sellega halvakspanu.

Restoran omanik Tano Simonato püüdis olukorda küll leevendada ning avaldas, et tegemist oli lihtsalt paari sõbra kohtumisega veiniklaasi taga. Internetis avaldatud fotodelt selgus aga, et restoranis viibis ka endine Milani mängija Ignazio Abate. Väidetavalt oli tegemist aga ärikohtumisega, mis vältas vaid napi tunni.

Ibrahimovic nakatus koroonaviirusesse sügisel ning on pärast seda avaldanud, et käitub jätkuvalt ühiskonnas kehtestatud reeglite alusel. Paraku on tema elustiil tõstatanud küsimusi ka AC Milani poolehoidjates.

«On inimesi, kes süüdistavad Ibrat sellest, et ta elab täiesti reeglite vaba elu. Ta teeb täpselt nii, nagu ise heaks arvab,» kirjeldas Gazzetto dello Sport olukorda.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles