Video Viljandi röövis hullus mängus 90. minuti väravaga Floralt punkte

Siim Kaasik
Kristjan Kask lõi Florale kaks väravat.
Kristjan Kask lõi Florale kaks väravat. Foto: Marko Saarm

Valitsev Eesti meister Tallinna Flora kaotas sel hooajal esimesed punktid, kui leppis Viljandis 3:3 viiki Tulevikuga.

Viljandi asus rohkete võimalustega vutimatši kahel korral juhtima. Mängu avavärava lõi 14. minutil Kristjan Kask, kuid 20 minutit hiljem suutis Henri Välja viigistada.

54. minutil suutis Kask uuesti Viljandi juhtima viia, ent juba minut hiljem määras kohtunik Flora kasuks penalti, mille realiseeris hooaja viienda värava löönud Rauno Sappinen. Kokku on Eesti koondise ründaja löönud Premium liigas 100 väravat.

Rauno Sappinen - ? ?Ä????? Premium liiga 8.vooru kohtumises Viljandi JK Tuleviku ja Tallinna FC Flora vahel...

Posted by Premium liiga on Tuesday, 20 April 2021

Flora asus esimest korda mängu juhtima 86. minutil, kui nurgalöögist tabas õnnetult palli Kaimar Saag ning nahkkera ületas napilt Viljandi väravajoone.

Viljandi päästjaks osutus Ganiu Atanda Ogungbe, kes saatis 90. minutil palli Karl-Romet Nõmme selja taha.

Flora on kolme vooruga teeninud seitse punkti, mis annab tabelis viienda koha. Meistrivõistlusi juhib viiest mängust 13 silma kogunud Paide. Hooaja kuuendas mängus esimese võidu saanud Tulevik on viie punktiga kaheksandal kohal.

Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora l 3:3 l Premium liiga 8. voor | 2021

Hooaja parim mäng? Kaks korda juhtima asunud Tulevik leidis ennast 4 minutit enne mängu lõppu veel kaotusseisust, kuid Ogungbe Atanda 90. minuti viigivärav lõpetas 8. vooru avakohtumise 3:3 viigiga. #oleosasellest

Posted by Premium liiga on Tuesday, 20 April 2021

Kümnekesi lõpetanud Legion võidukas

Teises tänases kohtumises alistas Tallinna Legion võõrsil Nikita Andrejevi 50. minuti penaltist 1:0 Tartu Tammeka. Legion lõpetas mängu kümnekesi, sest Andrejev suutis 13 minuti sees saada kaks kollast ning saadeti 76. minutil väljakult minema.

Seitsmest mängust kaheksa punkti teeninud Legion on tabelis kolmandal kohal ning neljast mängust seitse silma saanud Tammeka kuuendal positsioonil.