L, 25.06.2022

Tänak kaitses Adamot: süü ei lasu ainult temal

Henry Lääne
, sporditoimetuse juht
Tänak kaitses Adamot: süü ei lasu ainult temal
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ott Tänak Horvaatia MM-rallil.
Ott Tänak Horvaatia MM-rallil. Foto: Hyundai Motorsport GmbH

Ott Tänak hoiab Horvaatia MM-rallil pärast 12 kiiruskatset neljandat kohta, kaotades liider Sebastien Ogier'le 37,5 sekundit. Eestlane sõnas meediatsoonis, et rehvivaliku tõttu oli kõige keerulisem päeva esimene katse.

Hyundai tehasetiimi sõitjad ei teinud hommikul parimat rehvivalikut. Kui Toyota mehed võtsid kaasa viis kõva seguga rehvi, siis Lõuna-Korea autotootja tiimi ekipaažid kasutasid kahte kõva ja kolme pehme seguga rehvi. Hyundai sõitja Thierry Neuville, kes pudenes liidrikohalt kolmandaks, tunnistas juba pärast tänast avakatset, et valikuga mindi alt.

Veidi enne Tänakut astus WRC otseülekandes kaamera ette Hyundai tiimipealik Andrea Adamo, kes raputas rehvivaliku osas kõige rohkem tuhka enda pähe. «Arvan, et ei tasu Adamot liiga tõsiselt võtta, ta on enda suhtes väga kriitiline ja süü ei lasu ainult temal,» kaitses eestlane bossi. «Lõppude lõpuks polnud rehvivalik nüüd nii kohutav. Esimesel katsel oli keeruline, järgmistel nii ja naa. Me ei teinud suurepärast valikut, aga kindlasti ka mitte nii kehva, kui ta rääkis.»

Ralli jätkub Eesti aja järgi kell 15.29. Etappi saab eesti keeles jälgida ja kuulata SIIN.

Märksõnad
Tagasi üles