Tugeva mängu teinud Treier aitas koduklubi võidule

Christopher Krutto
Kaspar Treier.
Kaspar Treier. Foto: championsleague.basketball

Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier aitas Itaalia kõrgliigas koduklubi Sassari Dinamo võidule.

Sassari läks eile vastamisi Reggianaga. Mängu esimeses pooles jäi Dinamo kaotusseisu. Kui esimese veerandi lõpuks oldi kuue punktiga taga, siis poolajapausiks oli see juba kärisenud kümne punktini.

Teisel poolajal hakati tagasi tulema ja lõpuks saadi kätte 89:82 võit. Tähtsat osas Sassari tulemuses mängis ka 21-aastane Treier, kes sai mänguaega 16 minutit ja viskas selle jooksul 13 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 2/2, vabavisked 3/3). Lisaks sellele korjas eestlane ka kaks lauapalli.

Üleplatsimeheks kerkis Sassari pallur Eimantas Bendzius, kes viskas 25 punkti ja korjas kolm lauapalli. Reggiana parimaks oli ameeriklane Brynton Lemar 19 silmaga.

26-st mängust 17 võitu saanud Sassari hoiab Itaalia kõrgliigas hetkel viiendat kohta. Reggiana on 10 võidga 10. positsioonil.