Video ⟩ Madridi Reali järjekordne suur tagasitulek viis seeria otsustavasse mängu

Siim Kaasik
Madridi Real suutis 0:2 kaotusseisust viia veerandfinaalseeria otsustavasse viiendasse mängu. Foto: Irina R. Hipolito/ZUMAPRESS.com

Madridi Real suutis teist mängu järjest välja tulla kaotuseisust ning viigistas tänu 82:76 võidule Istanbuli Anadolu Efesi üle veerandfinaalseeria 2:2.

Eilses mängus oli Real veel seitse minutit enne lõpusireeni 13-punktilises kaotusseisus, kuid suutis teist kohtumist järjest mängu lõpu enda kasuks pöörata.

Reali resultatiivseim oli 24 punkti visanud Usman Garuba, Jaycee Carrolli arvele kogunes 20 punkti. Efesi parim oli 23 punktiga Rodrigue Beaubois, Shane Larkin tõi 22 silma.

Seeria viies ja otsustav mäng peetakse teisipäeval Istanbulis. Seeria võitja läheb 28. mail Kölnis toimuva Final Fouri poolfinaalis kokku Moskva CSKAga, kes alistas veerandfinaalseerias mängudega 3:0 Istanbuli Fenerbahce.

Teistes veerandfinaalseeriates on Barcelona mängudega 2:1 juhtimas Peterburi Zeniiti ning Milano Armani mängudega 2:1 juhtimas Müncheni Bayernit.