N, 30.03.2023

Viirus lõi üliolulisteks mängudeks valmistuva Eesti koondise plaanid sassi

Postimees Sport
Viirus lõi üliolulisteks mängudeks valmistuva Eesti koondise plaanid sassi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eesti võrkapllinaiskond. Paremalt: Kristiine Miilen, Julija Mõnnakmäe, peatreener Lorenzo Micelli, abitreener Rainer Vassiljev ja Kertu Laak.
Eesti võrkapllinaiskond. Paremalt: Kristiine Miilen, Julija Mõnnakmäe, peatreener Lorenzo Micelli, abitreener Rainer Vassiljev ja Kertu Laak. Foto: Tairo Lutter

Eesti naiste võrkpallikoondis pidi 1. ja 2. mail võõrsil Slovakkiaga pidama kaks kontrollkohtumist, ent vastaste ridades on tuvastatud kõhuviirus ja ametlikke mänge seetõttu ei toimu.

Kui Slovakkia mängijate tervislik seisukord võimaldab, siis peetakse siiski üks või kaks kinnist treeningmängu, tõenäoliselt toimuksid need pühapäeval. Et ametlikke mänge ei peeta, ei näe võimalikest kohtumistest ka otsepilti, seisab pressiteates. 

Kõik Eesti mängijad on terved, meie naiskond viidi riskide vältimiseks ka teise hotelli.

Mõlemad koondised valmistuvad Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks. Eesti sõidab juba järgmisel nädalal Valgevenesse, kus kohtutakse 10.-14. maini toimuval A-alagrupi turniiril Valgevene ja Šveitsiga. Finaalturniirile pääsemiseks tuleb alagrupis tulla kahe parema sekka.

Slovakkia kuulub D-alagruppi koos Soome, Kosovo ja Montenegroga.

Märksõnad
Tagasi üles