Mängu lõpus püssi paukuma saanud Flora ei jätnud saarlastele varianti

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Eelnevas kahes mängus võiduta jäänud Flora (rohelises) teenis Kuressaarest vajalikud kolm punkti. Fotol 20. aprilli kohtumine, kus valitsev meister leppis 3:3 viiki Viljandiga. Foto: Elmo Riig

Eesti jalgpalli meistrivõistluste tänases ainsas mängus alistas Tallinna FC Flora võõral väljakul 4:0 FC Kuressaare.

Valitseva meistri esitus polnud esialgu üleliia veenev. 35. minutil pääseti Markkus Seppiku väravast juhtima. 20-aastane kaitsja toimetas palli peaga võrku nurgalöögist.

Tabeli punane latern Kuressaare püsis aga mõnda aega kenasti reel. Lõpu eel sai Flora aga püssi paukuma. 70. minutil oli täpne Konstantin Vassiljev, hetk hiljem Sergei Zenjov. Saarlaste kirstu lõi viimase naela Rauno Sappinen 84. minutil. Talle läks viiendast mängust kirja kuues tabamus.

Konkurentidest vähem mänge pidanud Flora tõusis 11 punktiga liigatabelis kolmandaks. Ühe võidu kõrvale seitsmenda kaotuse saanud Kuressaare on kolme silmaga viimane.