Toimetas Karl Juhkami

Esimeses mänguderingis mõneti üllatuslikult koguni neljal korral kaotusekibedust tundnud Nõmme Kalju teenis Premium liigas teise järjestikuse võidu, kui võõral väljakul oldi 3:1 üle Viljandi Tulevikust.

Mänguskoori avas 9. minutil veel eelmisel hooajal ise Tuleviku särki kandnud Pavel Marin. Ülejäänud väravad lasid ennast aga parajalt oodata: kohtumise teine tabamus sündis alles 77. minutil, kui sihile jõudis Alex Matthias Tamm.

Seejärel tekkis võõrustajatel Arc-En-Ciel Mintongo Mpali 85. minuti väravast veel väike lootusekiir, kuid selle kustutas minuti hiljem Vladislav Homutov.

Kolm võidupunkti upitasid Kalju pärast konarlikku hooaja algust ka esikolmikusse, kuid sellel lausel on oma koefitsient juures. Nimelt on koroonaviiruse tõttu meeskondadel peetud erinev arv mänge ning vahetult nõmmekate selja taga oleval Flora on võrreldes Kaljuga koguni kolm kohtumist varuks.