Kalev/Cramo seekord asju nugade peale ei lasknud ning jõudis finaalist võidu kaugusele

Kalev/Cramo vs Rakvere Tarvas.
Kalev/Cramo vs Rakvere Tarvas. Foto: Madis Veltman

Eesti korvpalli meistriliiga poolfinaalseerias Kalev/Cramo ja Rakvere Tarva vahel peeti teine lahing. Tarvale külla sõitnud Kalev/Cramo võttis selge 98:83 võidu.

Kui esimene kohtumine nende meeskondade vahel läks koguni lisaajale, siis selge favoriit Kalev/Cramo teist korda sarnast asja juhtuda ei lasknud.

Kui avaveerand kulges võrdsete lahinguna, siis külalised panid teisel veerandil Chavaughn Lewise vedamisel teise käigu sisse. Poolajapausiks oli Kalev/Cramo edu juba 56:38.

Teisel poolajal proovis Tarvas küll vahet kõvasti vähendada, kuid 13 punktist enam lähemale ei jõudnudki. Mängu viimased minutid kulgesid selgelt vormistamise noodi all ja lõpuks näitas tabloo 98:83 Kalev/Cramo võidunumbreid.

Üleplatsimeheks kerkis täna väljakult kõik 11 viset tabanud Lewis, kelle arvele kanti lõpuks 28 punkti. Kalev/Cramo poolelt toetasid teda Rauno Nurger 20, Marques Townes 16, Martin Dorbek 12 ja Tanel Kurbas 11 silmaga. Tarvase edukaimana tõi mängukeelust vabanenud Egert Haller 23 punkti.

Kolme võiduni peetava poolfinaalseeria kolmas lahing peetakse juba homme Tallinna Kalevi spordihallis.