VIDEO ⟩ Särava tähiseni jõudnud Messi näitas klassi, ülipõnev heitlus jätkub

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Lionel Messi.

Barcelona alistas Hispaania jalgpalli kõrgliigas Lionel Messi kahe värava abil võõral väljakul 3:2 Valencia ning jätkab jahti meistritiitlile.

Kuigi koduperemehed pääsesid teise poolaja alguses Gabriel Paulista väravast juhtima, vastas Barcelona kiiresti. Messi eksis küll 57. minutil penaltil, ent sellele järgnenud saginas sattus pall uuesti tema jalale ja enam argentiinlane ei eksinud.

Kulusid vaid mõned minutid, kuniks Antoine Griezmann külalised 2:1 juhtima viis. Otsustava tabamuse sai kirja taas Messi, kes 69. minutil meisterlikult karistuslöögi realiseeris. Tegemist oli tema 50. trahvilöögist teenitud väravaga Barcelonas.

Valencia poolelt suutis veel vahe minimaalseks vähendada Carlos Soler, ent Barcelona tosina minuti turmtule vastu sellest ei piisanud.

La Liga hooaja lõpusirge kujuneb ülimalt põnevaks. Neli vooru enne meistrivõistluste lõppu mahub esikolmik kahe punkti sisse. Madridi Atleticol on 76, Madidi Realil ja Barcelonal 74 silma.

Väga tähtsad lahingud toimuvad nädalavahetusel. Barcelona võõrustab laupäeval Atleticot, päev hiljem võtab Real kodus vastu tabeli neljanda, Sevilla.