Michael Schumacheri poeg avaldas nõuande, mille ta sai isalt vahetult enne traagilist õnnetust

Michael ja Mick Schumacher Kerpeni kardirajal. FOTO: JT via www.imago-images.de/imago images/Hoch Zwei II/Scanpix

Mick Schumacher on legendaarse Michael Schumacheri poeg, kes sõidab tänavusest aastast ise vormel 1 sarjas. Nüüd andis ta intervjuu, kus avaldas tähtsa soovituse, mille ta sai isalt enne tema karmi õnnetust.

Michael Schumacher kukkus 2013. detsembris Alpides suusatades ja sai tõsiselt viga. Mick oli tol ajal veel kõigest 14-aastane ja oma autospordikarjääri alguses. Nüüd andis ta Itaalia väljaandele Gazetta dello Sport intervjuu, kus avaldas isalt saadud tähtsa nõuande.

«Kõige tähtsam nõu, mis ta mulle teel siia andis, oli see, et peab olema lõbus. Tema jaoks oli väga tähtis, et ma seda nõu jälgiksin. Kui sa armastad seda, mida sa teed, siis sa teed seda hästi,» rääkis noor Schumacher.

Lisaks meenutas ta hetke, kui ütles isale, et tahab saada professionaalseks võidusõitjaks. «Olime Kerpenis asuval kardirajal. Jutustasime ja ta küsis, kas võidusõit on minu jaoks lihtsalt hobi või midagi tõsisemat. Tegin selgeks, et see on minu kutsumus. Ta toetas koos emaga minu valikut,» kirjeldas 22-aastane vormelisõitja. 

Tagasi üles
Back