Medalirohke hooaja algus Eesti fitness-sportlastelt

Eesti koondis Rumeenias.
Eesti koondis Rumeenias. Foto: Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit

Bukarestis toimus mainekas kulturismi ja fitnessi võistlus IFBB Tiger Classic Diamond Cup, kus oli võistlemas ka seitse Eesti sportlast, kes naasid muljet avaldava medalisaagiga.

Agne Kiviselg võitis kuldmedali bikinifitness – 169 kategoorias ja saavutas võidu ka bikinifitnessi absoluutkategoorias. Kaisa Abner võttis kulla bikinifitness 169+ kategoorias ja jäi bikinifitnessi absoluutarvestuses teisele kohale. Mõlemad teenisid esikoha eest oma kategoorias ka Pro-kaardi, mis annab võimaluse soovi korral edaspidi võistelda IFBB Elite Pro profiliigas.

Kaisa Valtri tuli hõbedale wellness fitness open klassis, Annika Leok võitis pronksi bikinifitness 169+ kategoorias.

Meestest oli võistlemas Peep Reinart, kes teenis classic physique kategoorias 4. koha, Ramil Lipp masters kulturismis 5. koha. Angela Privoi (bikinifitness – 162) ja Ramil Lipp (klassikaline kulturism 175+ kategoorias) seekord finaali ei pääsenud.

Juba järgmisel nädalal on Eesti kulturismi ja fitnessi koondis 23 sportlasega esindatud Euroopa meistrivõistlustel Hispaanias.