Video ⟩ Agüero palus piinliku penalti pärast vabandust

Siim Kaasik
Sergio Agüero läks ülbelt penaltit lööma, kuid lõikas endal näppu.
Sergio Agüero läks ülbelt penaltit lööma, kuid lõikas endal näppu. Foto: Shaun Botterill/AFP

Viimast hooaega Manchester Citys mängiv Sergio Agüero kolistas eilses mängus Chelsea vastu korralikult ämbreid.

Agüerol oli võimalik esimese poolaja lõpus Manchester City 2:0 juhtima viia, kuid argentiinlane eksis penaltilöögil. Agüero üritas Panenka stiilis penaltilöögiga Edouard Mendy üle mängida, kuid prantslane nägi argentiinlast läbi ja püüdis pealelöögi probleemideta.

Chelsea suutis teisel poolajal omakorda kaks väravat lüüa ning teenis Meistrite liiga finaali eelvaates 2:1 võidu. Ühtlasi lükkus edasi Manchester City tiitlipidu.

Kohtumise järel palus Agüero vabandust. «Tahaksin vabandada oma meeskonnakaaslaste, tasutajõudude ja toetajate ees. Tegin halva otsuse ja võtan vastutuse,» kirjutas Agüero.

Manchester City peatreener Pep Guardiola ei tahtnud penaltiteemal väga pikalt rääkida. «See oli tema otsus. Lööja teeb otsuse. Ta otsustas lüüa niimoodi ja mul pole sellele midagi lisada,» lausus ta.