VIDEO Arbeiter teenis Soome kõrgliigas esimese võidu: autsaideri roll sobib meile

KTP mehed väravat tähistamas.
KTP mehed väravat tähistamas. Foto: fcktp.fi

Mullu Kotka KTP Soome jalgpalli esiliigast kõrgseltskonda tüürinud Argo Arbeiter vedas tiimi hooaja esimese võiduni.

Veikkausliigas kulus võidu teenimiseks kolm mängu. KTP alistas võõral väljakul 3:0 Valkeakoski Haka.

Tiimi kodulehe kirjelduse kohaselt kontrollisid koduperemehed avapoolaega, ent sellele vaatamata pääsesid külalised 28. minutil David Ramadingaye tabamusest ette. Järgmisel kolmveerandtunnil sai KTP hoo üles ning Francisco Alvareze ja Mohamadou Sissoko väravatest kindlustati 3:0 paremus.

«Esimesel poolajal meil põhimõtteliselt polnudki võimalusi. Aga kui värava saime, pidi Hakan hakkama rohkem ründama, see avas meile võimalusi kontrateks. Teisel poolajal suutsime ka ise veidi suruda. Me läheme igale mängule pingevabalt. Oleme alati autsaiderid ja see roll sobib meile,» sõnas 2019. aastast KTP-d juhendav Arbeiter.

Kolme vooruga on eestlase tüüritaval tiimil neli punkti, millega hoitakse 12 võistkonna konkurentsis 6. kohta.