Fotod ⟩ Eesti kulturistid ja fitnessisportlased korraldasid EMil medalisaju

Siim Savisaar (vasakul) ja Andry Kõre.
Siim Savisaar (vasakul) ja Andry Kõre. Foto: Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit

Hispaanias Santa Susanas toimunud kuluturismi ja fitnessi Euroopa meistrivõistlustelt võitis Eesti kolm medalit.

Siim Savisaar tuli pronksile klassikalise kulturismi avatud kategoorias, Andry Kõre võitis hõbemedali klassikalise kulturismi juunioride kategoorias.

Kolmanda medali võitis Eestile Annika Luik, kes tuli hõbedale naiste 35 – 39 bikiinifitnessi 164+ pikkusekategoorias.

EKFLi president Ergo Metsla ja EM-hõbe Annika Luik.
EKFLi president Ergo Metsla ja EM-hõbe Annika Luik. Foto: Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit

Eesti osales EMil 23 sportlasest koosnenud koondisega. Vaatamata keerulisele aastale oli võistlustel konkurents suur, sest lavalaudadele tuli mõõtu võtma 1200 kulturismi ja fitnessisportlast.

Juba kahe nädala pärast saavad eestlased mõõtu võtta koduses konkurentsis, kui Pärnu kontserdimajas toimuvad Eesti karikavõistlused.