Klavan ja AZ jõudsid karikasarjas poolfinaali

Ragnar Klavan (palliga) AZ Alkmaari särgis.
Ragnar Klavan (palliga) AZ Alkmaari särgis. Foto: SCANPIX

Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar jõudis Hollandi karikasarjas poolfinaali. Eestlane tegi 2:1 võidumängus GVVV Veenendaali üle kaasa kogu kohtumise.

Alkmaar jäi tugevuselt kolmandas liigas mängiva ja amatööridest koosneva Veenendaali meeskonna vastu koduplatsil küll 10. minutil Dennis van Meegdenburgi väravast kaotusseisu, ent 19. minutil Maarten Martens viigistas ja 66. minutil lõi sama mees ka võiduvärava.

Poolfinaali jõudis ka Klavani endine koduklubi Almelo Heracles, kes alistas kindlalt 3:0 RKC Waalwijki.