Raskest seisust välja roninud Trans näitas sisu

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Narva Transi mängumehed.
Narva Transi mängumehed. Foto: JK Narva Trans/Facebook

Eesti jalgpalli meistrivõistluste tänases ainsas mängus alistas Narva Trans võõral väljakul 2:1 Kuressaare.

Kohtumise eel oli saarlastel võimalik teha klubi ajalugu, sest viimased kaks mängu võideti, ent kolme järjestikust pole suudetud Premium liigas kunagi noppida. Kuigi avapoolajal väravaid ei löödud, jäi Trans 43. minutil vähemusse, sest punase kaardi sai Martin Käos.

Veidi vähem kui kümme minutit pärast pikka pausi viis Joonas Soomre koduperemehed juhtima. Paistis, et Kuressaare suur päev võibki koita, ent külalised suutsid end koguda.

Vaid paar minutit hiljem lõi Transi viigivärava albaanlane Kristi Marku. Vaatamata ühemehelisele vähemusele mängis Narva targalt. See tõi edu 75. minutil, mil kontrarünnaku lõpetas Nikita Mihhailov, vedades tiimi magusa 2:1 võiduni.

Viie kaotuse ja kahe viigi kõrvale viienda võidu teeninud Trans on viies, samal pulgal Legioni ja Floraga (viis mängu vähem peetud). Kuresaare püsib seitsmendal real.