Denis Grabe jõudis suurturniiril veerandifinaali

Denis Grabe.
Denis Grabe. Foto: EPBF.com

Eesti edukaim piljardimängija on Gibraltaril toimuval World Pool Masters nimelisel turniiril jõudnud kahe võiduga veerandifinaali.

Esimeses ringis võitis Grabe Filipiinide esindajat Roberto Gomezt ülipingelises mängus seisuga 7:6 ning eilses teise ringi kohtumises oli Grabe kindlalt 7:3 üle Austria esindajast, kahekordsest paarismängu ja üksikmängu maailmameistrist Albin Ouschanist.

Tänases veerandfinaalis kohtub Grabe endise maailmameistri sakslase Joshua Filleriga. Just Filler koos oma paarilisega olid nädalapäevad tagasi need, kes lõppetasid Eesti esindajate Grabe ja Mägi teekonna paarismängu MM-i poolfinaalis.

Grabe sai kõrgeklassilise turniirile kutse ka eelmisel aastal, kuid koroonaviiruse leviku tõttu jäeti mullune turniir ära. Tänavu on turniiri auhinnafond kokku 100 000 dollarit, millest võitja teenib neljandiku ehk 25 000 dollarit.