N, 1.06.2023

Tutvu Rally Estonia MM-etapi rallipasside pakettidega

Siim Kaasik
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Ott Tänak ja Martin Järveoja mullu Rally Estonial.
Ott Tänak ja Martin Järveoja mullu Rally Estonial. Foto: Remo Tõnismäe

Alates tänasest on võimalik WRC Rally Estonia ametlikul kodulehel tutvuda 2021. aasta rallipasside pakettidega. 3. juunil otsustatakse ära esialgne müügile minevate rallipasside arv ja müük algab võistluse kodulehel 4. juuni hommikul kell 10.00.

Rallipassi gruppe on kokku 16 (sealhulgas matkasuvilatele mõeldud rallipass), iga rallipassi grupi pääsmega saab nädalavahetuse jooksul jälgida rallit kuni kaheksas pealtvaatamisalas. Lisaks on olemas ka 3 VIP passi gruppi. Pealtvaatamiskohtade valikul on arvesse võetud nende atraktiivsust ja ka seda, et erinevate alade vahel liikumiseks jääb piisavalt aega.

2020. aastal korraldati koostöös Terviseametiga publikuga võistlus, mis oli ilma ühegi nakatumiseta. Sama turvalise ralli nimel tehakse taas tihedat koostööd Terviseametiga, kelle soovituste alusel otsustab Eesti Vabariigi valitsus pealtvaatajate rallile lubamise ja nende arvu lähtudes nakatumise olukorrast ja prognoosist hiljemalt 28. juunil. Vajadusel garanteerivad Rally Estonia korraldajad rallipasside tagasi ostmise.

Rally Estonia on 2021 aasta FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp, mis sõidetakse Tartus, Tartu vallas, Otepää vallas, Elva vallas, Kanepi vallas, Kambja vallas, Peipsiääre vallas ja Mustvee vallas 15.-18. juulil 2021.

Tutvu Rally Estonia rallipassidega siit. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles