Ainulaadne võimalus: kandideeri koduse võrkpalli EM-finaalturniiri vabatahtlikuks!

Postimees Sport
Copy
Eesti meeste võrkpallikoondis rõõmustamas pärast Belgia alistamist.
Eesti meeste võrkpallikoondis rõõmustamas pärast Belgia alistamist. Foto: Tairo Lutter

Eesti Võrkpalli Liit otsib 1.-9. septembrini Tallinnas Saku Suurhallis toimuvale võrkpalli Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniirile vabatahtlikke.

Ootame korraldusmeeskonnale appi võrkpalli- ja spordisõpru, kes tahavad panustada Eestis ainulaadse suurvõistluse õnnestumisse. Vabatahtlikud saavad lisaks hindamatule kogemusele lähedalt tunda finaalturniiri erilist õhustikku.

Võistluse vabatahtlike koordinaator Mari Hütsi kinnitab, et suurvõistluste korraldamisel kaasalöömine annab palju positiivseid emotsioone, hindamatu kogemuse ja mälestused kogu eluks.

«Vabatahtlik saab huvitava töökogemuse, uued tutvused, ühtekuuluvustunde ning oma suhtlemisoskuse proovile panna. Minu jaoks on see emotsioon kirjeldamatu, mille saan, kui üritus on hästi korda läinud ning osalejad on siiralt tänulikud ja rõõmsad. Läbi selle tunnen alati suurt uhkust iseenda ning oma meeskonna üle ja heameelt, et meis kõigis on läbi uudse ja huvitava kogemuse rohkem sisu,» räägib Hütsi oma kogemusest vabatahtlikuna.

Kuidas kandideerida?

Vabatahtlike ameteid on väga erinevaid, alates maskotist kuni dopingukotrolli abiliste ja infopunkti töötajateni. Leia registreerimisvormilt endale meelepärane amet (või mitu meelepärast) ning pane ennast kirja. Vabatahtlike registreerimine toimub kuni 1. juulini ning võtame sobivate kandidaatidega ühendust.

Kandideerida saab siin.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles