Moskva CSKA on Euroliigas ikka löömatu

Nenad Krstic
Nenad Krstic Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas jätkab võidumarssi Moskva CSKA, kes pole sel hooajal kaotanud 13 mängust veel ainsatki. Seekord oldi E-vahegrupi kohtumises kodus 85:70 üle Galatasarayst.

Juba esimese veerandaja võitis CSKA seitsme punktiga, teine spurt tehti kolmandal veerandajal ja sellega oli mängu saatus otsustatud. CSKA poolel oli jälle heas hoos suurepärast hooaega tegev Nenad Krstic, kes tõi 20 punkti, tabades 10st viskest 8 ning kõik 4 vabaviset. Samuti võttis Krstic 9 lauapalli. CSKA trumbiks oli taas ühtlane mäng – Milos Teodosic tõi 12, Ramunas Siškauskas ja Viktor Hrjapa 11, Aleksei Šved 10 ning Andrei Kirilenko 9 punkti.

Külaliste parimana tõi Jamon Gordon 15 punkti, Ender Arslan lisas 13 silma. Furkan Aldemir kogus 11 punkti ja 9 lauapalli.