L, 9.12.2023

Jüri Vips võidukast nädalavahetusest: saime minu kiirust ka maailmale näidata

Karl Mihkel Eller
Copy
Jüri Vips.
Jüri Vips. Foto: Dppi/Sebastian Rozendaal/ZUMAPRESS.com

Bakuus vormel 2 etapil ühe sprindi ja põhisõidu võitnud Jüri Vips jääb lõppenud nädalavahetusega mõistagi rahule. Vipsi sõnul teadis ta kogu aeg, et tal on kiirus olemas, kuid nüüd sai ta seda ka maailmale näidata.

«Meil on kiirus olnud väga hea terve hooaja, aga pole lihtsalt nädalavahetust kokku pannud. Monacos kaotasime palju punkte ja Bahreinis oli täitsa kaos. Oleme 15 punkti liidrist maas, see annab kõvasti enesekindlust juurde, et oleme kõige kiiremad ja tiitli nimel tuleb hea võitlus,» sõnas Vips intervjuus Postimehele.

Kui F2 avaetapp Bahreinis läks Vipsil aia taha, siis teisel etapil Monacos tulid esimesed punktid ja poodiumikoht. Nüüd siis Bakuus ka esimesed võidud. Kolme etapiga on Vipsil koos 63 punkti, mis annab neljanda koha. Võistlussarja juhib 78 silmaga Guanyu Zhou.

Võiduka nädalavahetuse järel edastas Vipsile kiitused ka Red Bulli vormel 1 meeskonna juhtfiguur Helmut Marko. «Ta on tegelikult kogu hooaja jooksul õnnelik olnud, isegi Bahreinis. Ta saab tiimi seest infot, kas tegin vigu või kuidas sõitsin. Bahreinis olin ka kõik sõidud kõige kiirem, kuid see ei paistnud võib-olla nii palju välja. Nüüd saime minu kiirust ka maailmale näidata,» lausus Vips.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles