Messi püstitas järjekordse rekordi, aga Tšiili vastu jäi sellest väheks

Rasmus Vatter
, Suvereporter
Lionel Messi (vasakul) ja Giovanni Lo Celso.

Brasiilias toimuval Copa America jalgpalliturniiri A alagrupi avaringi kohtumine Argentiina ja Tšiili vahel lõppes 1:1 viigiga.

Kuigi Argentiinal õnnestus 33. minutil Messi karistuslöögi toel 1:0 juhtima minna, siis võiduks sellest siiski ei piisanud. 57. minutil määrati Tšiili koondise kasuks penalti, mida läks realiseerima Arturo Vidal.

Kuigi väravavaht Emiliano Martinez suutis löögi tõrjuda, oli tagasipõrkunud palli valmis esimesena sisse toksama Eduardo Vargas.

Tegu oli Lionel Messi jaoks 39. võistlusmängus löönud koondiseväravaks, millega ta möödus legendaarsest ründetuusast Gabriel Batistutast (38). Kõigis ametlikes rahvuskoondise eest peetud mängudes on argentiinlane suutnud skoori teha koguni 73 korral.

A alagruppi juhib Paraguay, kes võitis avamängus 3-1 Boliiviat.