Neuville'il on prioriteedid paigas: näeme Keenias sebrasid, elevante ja kaelkirjakuid!
Adamo: vajame tulemust

Thierry Neuville. FOTO: ANDREAS SOLARO/AFP/Scanpix

19-aastase pausi järel autoralli MM-kalendrisse kuuluv Keenia ralli tekitab mõnusat ärevust paljude seas. Thierry Neuville kavatseb kogemust nautida. 

«Kõik ootavad väga Safari rallit. Seal käinud sõitjad kirjeldavad võistlust seiklusena. See erineb täielikult ülejäänud kalendrist,» rääkis Neuville Hyundai pressiteates.

«Ma ei tea, mis meid ees ootab. Aga loodetavasti tulen sealt tagasi suure karikaga. Me näeme sebrasid, elevante ja kalekirjakuid – läheb kindlasti lõbusaks!»

Hyundai tiimipealik Andre Adamo oli nädal enne rallit veidi tõsisem, sest üldarvestuses on seis nigel. Viie etapi järel jäädakse liidrikohta hoidvale Toyotale alla 49 silmaga.

«Läheme Keeniasse teadmisega, et peame tulemust tegema. Aga teame ka seda, et võistlus tuleb väga keeruline. Kõik katsed on nõudlikud ja salapärased kõigile kolmele tiimile. Enne avakatset tuleb veel korralikult eeltööd teha,» arutles Adamo. 

«Õnneks oleme näidanud, et meie i20 masinal on kruusal piisavalt kiirust. Paraku pole õnnestunud seda tulemuseks vormistada. Eesmärk on teha võistkondlikult tugev esitus, et üldarvestuses tiitlivõimalusi parandada.»

Keenia ralli toimub 24.-27. juunini.

Tagasi üles
Back