Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

BLOGI JA GALERII ⟩ Rosenberg püstitas kümnevõistluses vinge isikliku rekordi, Balta põrus kaugushüppes

Sel nädalavahetusel peeti Tallinnas Kadrioru staadionil kergejõustiku Eesti meistrivõistlused. Suure ülevaate saab allolevast uudisest. 

Teise päeva galerii: 

Avapäeva galerii:

Tulemused

​26.06

  • N Kettaheide

1. Tõllasson 51.98
2. Hanna-Maria Kupper 47.96
3. Berit Saar 43.52

  • M 3000 m takistusjooks

1. Kaur Kivistik 9.18,58
2. Ats Sõnajalg 9.30,27 
3. Taavi Kilki 9.46,76

  • N 3000 m takistusjooks

1. Johanna Ardel 10.54,95
2. Tuuli Tomingas 11.06,22
3. Tuuli Vaher 12.18,49

  • M Vasaraheide (tagaväljakul)

1. Adam Paul Kelly 68.21
2. Toomas Tankler 62.02
3. Martin Lehemets 57.91

  • N Odavise

1. Mirell Luik 50.85
2. Gedly Tugi 46.38
3. Johanna Elisabeth Ader 46.32. ​

  • M Kolmikhüpe

1. Viktor Morozov 15.43
2. Karl Jõeäär 14.69
3. Sander Õunapuu 14.16

  • N 1500 m

1. Kelly Nivolihhin 4.26,80.
2. Jeketarina Patjuk 4.27,46
3. Katrina Stepanova 4.39,76

  • M Teivashüpe

1. Eerik Haamer 5.40
2. Robin Nool 5.05
3. Hans-Christian Hausenberg 4.90​

  • M 1500 m

1. Olavi Allase 3.54,44
2. Deniss Salmijanov 3.55,08
3. Deniss Šalakauskas 3.56,28

  • M 110 m tj finaal

1. Keiso Pedriks 13,92
2. Jakob Ristimets 14,62
3. Rauno Kirschbaum 14,87

  • N 100 m tj finaal

1. Diana Suumann 13,41
2. Kreete Verlin 13,54
3. Anna Maria Millend 13,96

  • N Vasaraheide (tagaväljakul)

1. Kati Ojaloo 66.44
2. Anna Maria Orel 63.66
3. Annika Emily Kelly 53.58

  • N Kolmikhüpe

1. Merlilyn Uudmäe 13.16
2. Eliise Anijalg 12.92
3. Darja O'Konnel-Bronin 12.90

  • M Odavise

1. Ergo Tamm ​68.28
2. Kunnar Erich Viisel 64.80
3. Ranno Koorep 63.89

  • N 400 m

1. Marielle Kleemeier 54,26
2. Liis Roose 55,26
3. Helin Meier 55,68

  • M 400 m

1. Rasmus Mägi 45,45
2. Lukas Lessel 47,48
3. Rivar Tipp 47,92

  • N 100 m finaal

1. Karoli Käärt ajaga 11,64
2. Kristin Saua 11,79
3. Ann Marii Kivikas 11,96

  • M 100 m finaal

1. Karl Erik Nazarov 10,42
2. Henri Sai 10,43
3. Ats Kivimets 10,72

Avapäev on järelvaadatav siit: 

27.06 ​

  •  M+N 10 000 m käimine

Mehed:

1. Virgo Adusoo 47.16,98 (isikik rekord)
2. Artur Djatšuk 48.43,80
3. Jaroslav Stupnikov (56.53,95)

Naised: 

1. Alla Šubina 58.52,52
2. Maria Ivanova 1:00.14,94
3. Polina Simonenko 1:02.14.94

  • M Kettaheide

1. Martin Kupper 61.75
2. Kevin Sakson 53.23
3. Gevin Genro Pass 53.01

  • M Kõrgushüpe

1. Hendrik Lillemets 2.10
2. Mikk Meerents 2.10
3. Karl Lumi 2.00

  •  N Kuulitõuge

1. Kätlin Piirimäe 14.37
2. Valeria Radajeva 13.88
3. Monica Vainola 13.83

  • N 400 m tj

1. Marielle Kleemeier 59,72
2. Liis Frete Atonen 1.03,86

  • N Kaugushüpe

1. Lishanna Ilves 6.66
2. Aet Laurik 6.31
3. Ksenija Balta 6.23

  • M 400 m tj

1. Jaak-Heinrich Jagor 51,31
2. Lukas Lessel 52,25
3. Sten Ander Sepp 53,55

  • M 5000 m

1. Tiidrek Nurme 13.56,32
2. Kaur Kivistik 14.24,71
3. Leonid Latsepov 14.28,77

  • N Kõrgushüpe

1. Lilian Turban 1.79
2. Elisabeth Pihela 1.79
3. Marite Ennuste 1.73

  • N 5000 m

1. Jekaterina Patjuk 16.27,26
2. Laura Maasik 16.54,45
3. Pille Hinn 17.17,56

  • N Teivashüpe

1. Marleen Mülla 4.10
2. Marin Lõo 3.75
3. Caroline Lehes 3.50

  • M Kaugushüpe

1. Henrik Kutberg 7.59
2. Viktor Morozov 7.21
3. Karl Jõeäär 7.17

  • N 800 m

1. Kelly Nevolihhin 2.07.37
2. Helin Meier 2.08,65
3. Katarina Stepanova 2.11,86

  • M Kuulitõuge

1. Jander Heil 18.36
2. Kevin Sakson 16.09
3. Rait Sinijärv 16.05

  • M 800 m

1. Rasmus Kisel 1.51,15
2. Deniss Šalkauskas 1.52,12
3. Karel-Sander Kljuzin 1.53,17

  •  N 200 m finaal

1. Kreete Verlin 23,99
2. Kristin Saua 24,10
3. Ann Marii Kivikvas 24,43

  • M 200 m finaal

1. Henri Sai 21,20
2. Ken-Mark Minkovski 21,48
3. Robin Sapar 21,64

  • 10-võistlus

1. Kristjan Rosenberg (4.34,78) 8298 (+265)
2. Janek Õiglane 8055 (4.41,72) (-316)
3. Karl Robert Saluri (4.23,52) 7883 (-254)

  • 7-võistlus

1. Mari Klaup 5476 (-604)
2. Katre Sofia Palm 5386 (+355)
3. Margot Meri 5286 (-47)

Tagasi üles
Back