Ahjupera ja Vassiljev skoorisid kontrollmängudes

Mariel Gregor
Jarmo Ahjupera Eesti koondise treeningul.
Jarmo Ahjupera Eesti koondise treeningul. Foto: Liis Treimann / Postimees

Tihedal kontroll- ja sõprusmängude perioodil said mänguaega viis välismaal mängivat eestlast - Jarmo Ahjupera ning Konstantin Vassiljev said jala valgeks, mängida said ka Sergei Lepmets, Siim Tenno ja Kaarel Kiidron.

Ahjupera ja Györ kohtusid Türgis Tšehhi kõrgliigaklubi 1. FK Pribramiga, kellega tehti 2:2 viik. Sealjuures oli Ahjupera otsustava värava autor, tehes skoori 53. mänguminutil, kirjutab Soccernet.ee.

Küprosel treeninglaagris olevad Konstantin Vassiljev ja Permi Amkar pidi aga vastu võtma kaotuse, kui tulemusega 1:3 alistuti Tšehhi meeskonnale Libereci Slovan. Sealjuures oli Permi ainsa tabamuse autoriks just Vassiljev, kes 7. minutil penalti realiseeris.