Levadia noppis kohustusliku võidu

Zakaria Beglarišvili on Levadia rünnakute dirigent.
Zakaria Beglarišvili on Levadia rünnakute dirigent. Foto: Eero Vabamägi

Jalgpalli Premium liigas mängiti laupäeval üks kohtumine, kus Tallinna FCI Levadia alistas 3:0 FC Kuressaare.

Tegemist oli kevadel pidamata jäänud 1. vooru kohtumisega, mis mängiti enam kui 200 pealtvaataja ees Lilleküla staadionil. Kuressaare suutis pealinnaklubi hoida peaaegu terve avapoolaja nulli peal, kuid 39. minutil suutis Zakaria Beglarišvili siiski Levaida juhtima viia.

Edunumbreid kasvatati teise poolaja alguses, kui 55. minutil oli täpne Robert Kirss. 80. minutil realiseeris Levadiale määratud penalti Beglarišvili ning sellega oligi mäng tehtud.

Levadia on jätkuvalt tabeliliider, kuid neil on kaks mängu rohkem mängitud kui FC Floral, kes on 35 punktiga neil kannul. Kolmas on 33 punktiga Paide Linnameeskond.