Eesti maadleja võitis juunioride EMil pronksmedali

Viktoria Vesso.
Viktoria Vesso. Foto: Eesti maadlusliit.

Eesti maadleja Viktoria Vesso võitis maadluse juunioride Euroopa meistrivõistlustel pronksmedali.

Kehakaalus -65 kg võistlev Vesso alistas avaringis juba avapoolajal rootslanna Eva Forsbergi ülekaalukalt 10:0. Veerandfinaalis tuli vastu Moldova maadleja Irina Ringaci. Vesso sooritas 6:0 seisult 4 punktise heite ning seljatas vastase. Poolfinaalis tuli vastu võtta napp 1:3 kaotus ungarlannalt Noemi Szabadoselt.

Pronksmedalimatšis alistas Vesso veidi rohkem kui minutiga 4:0 Saksamaa maadleja Luisa Scheeli.

Eesti naismaadlejad on sellel aastal toonud tiitlivõistlustelt kolm medalit. Lisaks Vessole veel Epp Mäe EM tiitel ning Lisette Böttkeri pronksmedal Euroopa meistrivõistlustelt U15 vanuseklassis.