VIDEO ⟩ Messi näitas taas Ronaldole, kuidas karistuslööke lüüa tuleb (1)

Lionel Messi.
Lionel Messi. Foto: Dppi/Laurent Lairys/Scanpix

Copa America veerandfinaalis alistas Argentina jalgpallikoondis eile 3:0 Ecuadori. Suurt rolli mängis Lionel Messi, kes skooris kohtumises suurepärase karistuslöögi.

Argentina teenis karistusala joonelt karistuslöögi mängu üleminutitel ja seda läks lööma mitte keegi muu kui Messi. 34-aastane argentiinlane on viimastel aastatel näidanud karistuslöökidest oskuslikke sooritusi ja näitas oma taset taas.

Ta lõi müüri kõrvalt tugeva löögi otse ristnurka ja väravavahil polnud lootust. Sellega vormistas ta mängu lõpptulemuse.

Lisaks suurepärasele karistuslöögile andis Messi ka kaks väravasöötu. 40. minutil aitas ta Rodrigo de Paulil värava lüüa, 84. minutil tegi ta eeltöö Lautaro Martinezi tabamusele.

Mis puudutab aga pealkirjas välja toodud seost, siis Ronaldo jätkas käimasoleval EMil oma nukrat seeriat. Nimelt on portugallane osalenud kokku viiel EM-finaalturniiril ning proovinud nende käigus ka 28 karistuslööki, kuid palli väravasse tal veel toimetada pole õnnestunud.