L, 1.10.2022
CORNER 1 ⟩ Tiitliheitlus tiitliheitluseks, mis on F1-sarjas lahti karistustega?
Max Verstappen naudib hollandlaste suurt tuge. Et võita kaheksas maailmameistritiitel, peab Lewis Hamilton hooaja teises pooles näitama oluliselt paremat minekut. Foto: Hoch Zwei/ZUMAPRESS.com/Scanpix
Postimees Sport
Tiitliheitlus tiitliheitluseks, mis on F1-sarjas lahti karistustega?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Möödunud nädalavahetusel pandi tänavuseks punkt F1-sarja sõitudele Austrias. Taskuhääling «Corner 1» vaatab tagasi võistlusnädalavahetusele, kus Max Verstappenil õnnestus üldarvestuses oma edu suurendada.

Tõsi, viimase kolme etapiga on tänavune F1-hooaeg veidi tuult purjedest kaotanud, sest tiitliheitluse asemel on suurimaks jututeemaks erinevad karistused.

Ent saade ei kulge ainult karistuste värvi toonides. F1-sari on endiselt täis inimlikke hetki, emotsioone ja eneseületusi, mis on selle hooaja üheks märksõnaks. Läbi Fernando Alonso, Lando Norrise, Daniel Ricciardo, George Russelli ja teiste tublidele esitustele sellele seekordses saates ka palju aega pühendatakse.

Saate vedajateks on vormelimaailma entusiastid Art-Peeter Roosve ja Janar Saharenko, kes on vormelisõpradele ehk tuntud kui Facebooki lehekülje «Corner 1 Eesti» haldajatena.

Head kuulamist!

Märksõnad
Tagasi üles