Kui viimane võit tuli 3 kuud ja 2 päeva tagasi, võitis Tammeka 3:2!

Henry Lääne
, sporditoimetuse juht
Tartu Tammeka jalgpallurid.
Tartu Tammeka jalgpallurid. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Eesti jalgpalli meistriliiga tänases ainsas matšis alistas Tartu Tammeka koduväljakul 3:2 Narva Transi.

Taaralinlased läksid kohtumist Andre Paju 32. minuti väravast juhtima, kuid Transi poolkaitsja Nikita Zagrebelnõi seadis 57. minutil jalule viigi. Järgneva paarikümne minutiga viisid Tanel Tammik ja Kevin Mätas Tammeka 3:1 juhtima. Kohtumise viimase värava lõi 89. minutil penaltist Aleksandr Zakarljuka.

Võit ja kolm punkti olid Tammekale väga olulised. Viimati tunti meistriliigas võidurõõmu 11. aprillil, pärast seda kaotati või viigistati 12 järjestikuses mängus.

Tabelis kerkis Tammeka viimaselt ehk kümnendalt kohalt kaheksandaks, kuid Pärnu Vaprus ja Kuressaare kaotavad neile vastavalt ühe ja kahe punktiga. Trans on 17 punktiga kuues, Tammeka jääb idavirulastest maha viis silma. 40 punktiga troonib pingerida Tallinna FCI Levadia.