Levadia jõudis eurosarjas teise ringi

Tallinna Levadia mängumehed.
Tallinna Levadia mängumehed. Foto: Eero Vabamägi

Tallinna Levadia leppis Konverentsiliiga esimese eelringi kordusmängus St Joseph'siga 1:1 viiki ja pääses kahe mängu kokkuvõttes seiduga 4:2 järgmisesse ringi.

St Joseph's läks juba 19. minutil Juan Pena väravast juhtima ja oli esimesel poolajal domineerivam pool.

Teisel poolajal olukord võrdsustus ja Levadia sai rohkem mängu sisse. 65. minutil õnnestuski Premium liiga liidritel Zakaria Beglarišvili kauglöögist seis viigistada. Levadial tekkis enne lõpuvilet veel mitu head võimalust, aga rohkem väravaid siiski ei sündinud.

Levadia järgmiseks vastaseks on Iirimaa klubi Dundalk, kes sai avaringis kahe mängu kokkuvõttes 5:0 jagu Walesi klubist Newtown. Levadia ja Dundalki vaheline avamäng toimub 22. juulil Iirimaal ja korduskohtumine 29. juulil Tallinnas.

Eelmisel neljal eurohooajal polnud Levadia suutnud avaringist edasi pääseda.