Klavanita Paide eurohooaeg sai läbi

Esimese värava autor Patryk Janasik.
Esimese värava autor Patryk Janasik. Foto: Marcin Karczewski/SCANPIX

Ainsa Eesti klubina eurosarja avaringis välja langenud Paide Linnameeskond kaotas korduskohtumise Poola klubi Wroclawi Slaski vastu võõrsil 0:2 ja kahe mängu kokkuvõttes 1:4.

Suurem osa mängust tuli Paidel võidelda Slaski surve all ning tulemusele otsa vaadates sellega toime ei tuldudki. Esimese poolaja lõpus 41. minutil viis Patryk Janasik võõrustajad juhtima ning teise poolaja keskel 66. minutil lisas teise tabamuse Victor Garcia Marin.

Paide üritas mängida vasturünnakutele, kuid liiga palju häid võimalusi luua ei suudetud. Parim variant tekkis alles päris kohtumise lõpus, kuid Abdul Razak Yusif jättis selle kasutamata.

Värskelt klubiga liitunud Ragnar Klavan pidi kohtumist tervislikel põhjustel pingilt jälgima.