Flora ampsas euromängude vahel suvepealinlasi

Henry Lääne
, sporditoimetuse juht
Flora mehed väravat tähistamas. Pilt on tehtud juulikuisel euromängul Hiberniansi vastu. Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Eesti jalgpalli meistriliiga ainsas tänases lahingus võitis Tallinna Flora võõrsil 4:0 Pärnu Vaprust.

Sel teisipäeval esimest korda klubi ajalos Meistrite liiga teise eelringi pääsenud Flora tegi sotid selgeks juba avapoolajaga, mis võideti 3:0. 27. minutil avas penaltist skoori Henri Välja, Markus Poom ja Danil Kuraksin lisasid poolaja lõpus kaks tabamust.

54. minutil vormistas lõppskoori paremäär Sergei Zenjov, kes realiseeris tipuründaja Sten Reinkorti söödu.

Flora hoiab tabelis teist kohta, kaotades ühe mängu rohkem pidanud Tallinna FCI Levadiale ühe punktiga. Vaprus on kümne võistkonna konkurentsis eelviimane, punane latern FC Kuressaare on vaid silma kaugusel.