K, 8.02.2023

Ogier: Eestisse tagasituleku plaani mul pole

Karl Mihkel Eller
Ogier: Eestisse tagasituleku plaani mul pole
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sebastien Ogier.
Sebastien Ogier. Foto: Jarek Jõepera/Rally Estonia

Sebastien Ogier lõpetas Rally Estonia neljandana, kuid kindlustas oma edu lähima konkurendi Elfyn Evansi ees. Prantslane jäi võistlusega rahule.

«Suurendasime MM-sarjas edu ja tiimina saime tiimina järjekordse võidu. Kalle [Rovanperä] on noorim WRC-etapi võitja ajaloos ja ta väärib seda. Ta on terve nädalavahetuse väga tugev olnud,» kiitis Ogier oma noort tiimikaaslast.

Seitsmekordne maailmameister oskab väga hästi valida, millal ja kus oma lahinguid valib. Ta tunnistas, et Neuville'iga ta võitlusse sel nädalavahetusel ei astunud. «Keskendusin finišisse jõudmisele ja tiimikaaslase ees püsimisele ja see teeb meid päeva lõpus õnnelikuks,» sõnas täpselt Evansi ees lõpetanud Ogier.

Kuigi Ogier' edu üldarvestuses on Evansi ees juba 37 punkti, siis liiga mugavalt ta ennast ei tunne. «Hea edu on, aga rallis võib paljusid asju juhtuda. Sa annad endast alati parima ja proovime järgmistel rallidel sama teha ja mitte liiga palju edule mõelda,» rääkis ta Eesti ajakirjanikele.

Kas Ogier kavatseb veel Eestisse võistlema tulla? «Ära iial ütle iial, aga ma usun, et see võimalus on suhteliselt väike. See on kena riik paljude rallifännidega, kes on minuga sõbralikud. See on üks argument, aga tagasituleku plaane pole,» kõlas tema vastus.

Märksõnad
Tagasi üles