N, 30.03.2023

Virvese tulevik on ebakindel: peab kõige mõistlikuma variandi välja vaatama

Karl Mihkel Eller
Virvese tulevik on ebakindel: peab kõige mõistlikuma variandi välja vaatama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Robert Virves ja Silver Pruul.
Robert Virves ja Silver Pruul. Foto: Sergio Ferreira / ACP Motorsport

Robert Virves ja Sander Pruul lõpetasid Rally Estonial WRC3 arvestuse seitsmenda kohaga. Ralli finišisse jõudes polnud Virves kindel, kuidas tema hooaega edasi läheb, sest Eesti MM-etapp oli järjekordne ralli tema ebaõnne karikasse. Küll kinnitas ta, et rallikarjääri ta katki jätta ei plaani.

Reedel veovõlli purunemise tõttu katkestama pidanud Virves nimetas võistlust enda jaoks läbikukkumiseks. «See juhtus väga tagasihoidlikult trampliinilt maandudes, ilmselt oli praak või midagi, sest teistel samadel autodel on ka varem see probleem esinenud,» selgitas Virves ralli alguse läbielamisi. «Terve ralli oli muid kõrvalisi jamasid. Mingit head tunnetust ei tulnudki.»

Virves rääkis ralli kihva keeranud reedesest vahejuhtumist pikemalt. «Karmidel rallidel on see paratamatus. See ralli oli selline, kus veovõll oleks võinud kesta. Ma pean ütlema, et minul on hästi läinud. Ma olen terve elu esiveoliste autodega sõitnud ja minu jaoks see oli esimene veovõlli purunemine. Midagi ei ole teha, see ala on selline ja kahju on, et nii läks. Fakt on see, et kui selle alaga tegeleda, siis võib ka palju hullemini minna,» ütles Virves.

Virves sai Rally Estonial ka kohtunikelt karistada ja talle kirjutati välja kaks 1000 eurost trahvi. Noormees ise hindas, et need võisid tulla suuresti tähelepanematusest. Lisaks on saarlasel keeruline järelejäänud hooajaks eelarve kokkusaamisega.

Juunioride MM-arvestuses pole Virvese seis samuti kiita ning võimalus kõrgeid kohti jahtida on kadunud. Mis nüüd eestlase hooajast edasi saab? «Ma pole niimoodi veel väga süvenenud. Peab maha istuma ja rahulikult hakkama vaatama,» ütles Virves, kes kinnitas, et tema rallikarjäär jätkub kindlasti. «Tulebki korra kaaluda otsuseid ja võimalusi, mis on. Peab kõige mõistlikuma variandi välja vaatama.»

Märksõnad
Tagasi üles