Levadia näitas Kalju vastu võimu, Paide pidi viigiga leppima

FCI Levadia.
FCI Levadia. Foto: Levadia Facebook.

Premium liiga 17. voorus alistas FCI Levadia 4:1 Nõmme Kalju ning Paide Linnameeskond suutnud koduväljakul Tartu Tammeka vastu enamat 1:1 viigist.

Levadia läks 27. minutil Frank Liivaku penaltist juhtima ja 45. minutil lisas Maximiliano Ugge endise koduklubi võrku ka teise. 54. minutil vähendas Valeri Homutov Kalju kaotusseisu, aga kõoigest mõnikümmend sekundit hiljem suutis Levadia kaheväravalise eduseisu tänu Robert Kirsile taastada. Kirss lõi 76. minutit veel ka Levadia neljanda värava.

Paide domineeris sarnaselt Levadiale mängu käiku ja läks 26. minutil Deabeas Owusu värvast juhtima. Kuus minutit hiljem lõi Mihkel Järviste karistuslöögist tartlaste viigivärava.

43 punkti kogunud Levadia juhib Premium liigat, kuid teist positsiooni hoidval Floral (39 punkti) on peetud kaks kohtumist vähem. Paide on endiselt kolmas (35 punkti), Kalju neljas (26 punkti) ning Tammeka kaheksas (13 punkti).