Reali etteotsa naasnud Ancelotti valitsusaeg algas üllatuskaotusega

Toimetas Karl Juhkami
Carlo Ancelotti.
Carlo Ancelotti. Foto: ROBERT PERRY/EPA/Scanpix

Carlo Ancelotti teine valitsemiseaeg Madridi Reali eesotsas ei alanud just kõige positiivsemalt, kuid Hispaania suurklubi jäi hooajaeelses sõpruskohtumises 1:2 alla Glasgow Rangersile.

Kohtumine algas Reali jaoks iseenesest hästi, sest Rodrygo viis nad juba 8. minutil juhtima. Sellele aga midagi ei järgnenud ning mängu 55. minutil seadis Fashion Sakala jalule viigi.

Kohtumise pööre leidis aset aga 76. minutil, kui Reali kaitsja Nacho saadeti teise kollase kaardi tõttu varakult duši alla. Minut hiljem lõi Cedric Itten ka Šoti klubi võiduvärava.

Reali fännid tulemusest esiti liiga suurt numbrit teinud pole, kuna usuvad, et see tulenes suuresti pikast suvepausist. Madridi suurklubi järgmine treeningmäng leiab aset 8. augustil, kui nad lähevad vastamisi AC Milaniga.