BLOGI Kui karm! Teise üleminuti värav kukutas Levadia eurosarjas konkurentsist

Henry Lääne
, sporditoimetuse juht

Tallinna FCI Levadia kaotas Konverentsiliiga teise eelringi korduskohtumises 1:2 Dundalkile (Iirimaa). Otsustava tabamuse lõi William Patching mängu teisel üleminutil.  Nädal tagasi Iirimaal peetud avamäng lõppes 2:2 viigiga.

Täna Lilleküla staadionil peetud kohtumist alustas teravamalt Levadia. Ernest Agyiri viis nad ilusa löögiga ka juhtima, kui Levadia realiseeris kiirrünnaku, mille algatas keskväljal palli võitmine. Zakaria Beglarišvili mängis palli kärmelt Agyirile, kes tungis karistusalasse ja lõi nahkkera sisuliselt ristnurka.

Ent minutite möödudes läks kontroll üha rohkem Dundalki kätte. 44. minutil tasus see end ka ära, kui David McMillan realiseeris väravaesises tohuvabohu üsna nõrga, ent täpse löögi. Muide, avapoolajal raksatas Dundalk korra ka latti.

Teine poolaeg oli üsna võrdne, võimalusi oli mõlemal. Ent pikema õlekõrre tõmbas Dundalk, kui Patching mängiti teisel üleminutil väravavaht Karl Andre Vallneriga silmitsi ning inglane ei eksinud.