Saaremaa võrkpalliklubi lõpp? Võrkpalliliidule vajalikke dokumente tähtajaks ei saadetud

Karl-Joosep Küngas
Copy
Saaremaa VK.
Saaremaa VK. Foto: Margus Ansu

2. augustil oli Saaaremaa võrkpalliklubil vaja võrkpalliliidule vaja esitada paberimajandus, et tagada võimalus jätkata Credit24 meistriliigas. Võrkpalliliidu teatel neid dokumente ei saabunudki.

Kui eelmistel hooaegadel piisanuks saarlastel meeskonna üles andmiseks aga piltlikult öeldes ainult jah-sõnaga paberist – nii talitati tänavu ka eurosarjaga, mis võib kõige mustema stsenaariumi korral meie alaliidule kaasa tuua veel 20 000 euro suuruse trahvi –, siis vastavalt alaliidu uutele tingimustele peab klubi nüüd lisaks likvideerima omapoolsed võlad maksumameti ees (29 987 eurot ja 67 senti) ning selle kohta esitama ka vastavad dokumendid.

Selleks anti kuupäevaks 1. august, mida Saaremaa võrkpalliklubi palvel 24 tunni võrra pikendati. Ka lisaks antud päevast ei olnud abi, sest ühtegi paberit võrkpalliliitu ei jõudnudki.

«Meile pole midagi saabunud. Nad pole ennast järgmiseks hooajaks üles andnud,» sõnas võrkpalliliidu peasekretär Helen Veermäe. «Meie juhatus määras kuupäeva, mil oli vaja meeskond registreerida. Seda tegi neli meeskonda, aga Saaremaa VK nende hulka ei kuulunud. Nõnda arvestame edasi ainult nende neljaga.»

Nõnda on üpris selge, et Credit24 meistriliigas Saaremaa VK tänavu ei osale. Kas see tähendab ka klubi täielikku lõppu või suudetakse veel kuidagi raskused seljatada, näitab juba aeg.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles