Prantsusmaa kõrgliiga kohtumises asusid pettunud fännid mängijaid pudelitega loopima

Christopher Krutto
Montpellieri ja Marseille kohtumises ei suutnud fännid normaalselt käituda.
Montpellieri ja Marseille kohtumises ei suutnud fännid normaalselt käituda. Foto: Philippe LECOEUR via www.imago-images.de/Scanpix

Eile kohtusid Prantsusmaa jalgpalli kõrgliiga avavoorus Montpellier ja Marseille. Kohtumist asusid 2:0 juhtima koduväljakul mänginud Montpellieri mängijad, kuid lõpuks tuli vastu võtta 2:3 kaotus. See ajas nende fännidel harja punaseks.

Mängu vilemees peatas kohtumise 89. minutil, kui pettunud Montpellieri poolehoidjad otsustasid oma viha vastaste peal välja elada. Aktsiooni käigus sai vahetusmeeste pingil istunud Valentin Rongier pudeliga vastu pead.

Kohtumine jäeti 10 minutiks seisma, kuni fänne korrale kutsuti. Tegu oli üle seitsme kuu esimese korraga, kui Montpellieri toetajad said omadele kaasa elama minna. Kokku oli kohtumist vaatamas 13 500 inimest.

«Kohtunik tegi, mida ta pidi tegema. Alati on kurb sellist käitumist näha,» oli Montpellieri peatreener Olivier Dall'Oglio kohtumise lõppedes fännide käitumise pärast pettunud.