Pärnu sepistas Paide vastu üllatuse, Kalju võitis kaotusseisust

Paide väravavaht Mihkel Aksalu.
Paide väravavaht Mihkel Aksalu. Foto: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Paide Linnameeskond pidi jalgpalli Premium liigas leppima Pärnu JK Vapruse vastu 1:1 viigiga. Nõmme Kalju suutis Viljandi Tuleviku vastu kaotusseisu 3:1 võiduks pöörata.

Anton Krutogolov viis teise poolaja avaminutitel kodus mänginud Pärnu 1:0 juhtima, kuid 70. minutil suutis Paide Andre Frolovi väravast seisu viigistada ja nii pididki mõlemad võistkonnad üheainsa punktiga leppima.

Paide on 40 punktiga tabelis endiselt kolmandal kohal. Samadel punktidel olevast Florast ollakse mänginud kolm mängu enam. Pärnu on 15 punktiga kaheksas.

Kalju jäi Tuleviku vastu juba teisel minutil Alex Matthias Tamme omavärava tõttu kaotusseisu. Avapoolaja lõpus suutis Nõmme klubi aga seisu viigistada ning teisel poolajal löödud kahe värava toel vormistati kindel 3:1 võit.

35 punkti kogunud Kalju on tabelis neljas, Tulevik hoiab endiselt seitsmendat positsiooni.